Hürriyet Mah Taşocağı Cad No : 48 Çağlayan Kağıthane / İst
0212 224 80 56
0532 365 98 92

Bu Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak için iletişim Bilgilerinizi Bırakın

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Dergi organizatörlerimiz gerek evinizde gerekse iş yerlerinizde dağınık ve karmaşık duran dergilerinizi bir arada tutmak adına çözümlenmiş olup masaüstü veya yere konularak evinize veya iş yerinize estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Cam görüntüsüne sahip ama camdan çok daha fazla dirençli olan pleksi, aynı zamanda kırıldığında keskin kenarlar içermediğinden yine cama oranla yaralama riski barındırmaz ve son derece avantajlı bir üründür diyebiliriz.

Söz konusu Pleksi Dergilik ise son dönemlerde pleksi malzemesinden üretilerek hem görsel kalitesi artırılmış hem de ürünün yapısal özellikleri sayesinde birden fazla seçenek ile kullanıcısına her açıdan kazanç vaat edilmiştir.

Kolay delinen, işlenen ve kesilebilen bir yapıda olan pleksi malzemesi, saydam ve yarı saydam olabildiği gibi bunun yanı sıra geniş renk seçeneğine de sahiptir.

Dolayısıyla pleksi dergilikı denildiğinde aklınıza sadece şeffaf basit bir tasarım gelmemelidir.

Çünkü Pleksi Degilik kullanım alanı ve kullanım amacına bağlı olarak her renk ve çeşitli modellerde karşınıza çıkabilir.

Mesela çocuk giyim mağazasında rengarenk pleksi dergilik görürken, inşaat malzemeleri satan bir firmada şık bir pleksi dergilik ile karşılaşabilirsiniz.

Bununla beraber pleksi dergilik hiçbir detay barındırmadığı gibi istenirse üzerine firma logosu veya renkleri eklenebilir.

Ayrıca masa üstü ya da ayaklı şekilde tasarlanabilen pleksi dergilik gıda veya giyim mağazası gibi çeşitli sektörlerde işleyişe bağlı olarak iç alanlarda kullanılabilir.

Hava şartlarına karşı dayanıklı olan pleksi, bu özelliği sayesinde firmanız için tasarladığınız pleksi dergilik uzun süre kalitesinden ödün vermeden kullanıma elverişlilik göstermektedir.

Firmalar Pleksi Dergilik kullanımını genelde dergi , gazete vb tercih etmektedir.

Yani zaman geçirmek için her alanda müşterilerin görmekten en keyif aldığı unsurlardan biridir.

Sizlerde firmanızın yeniliklerini en iyi şekilde duyurmak için pleksi dergilik kullanmayı denemelisiniz.

Bunun için firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet edecek ve ihtiyacınız olan pleksi dergilik firmanızın konseptine uygun şekilde dizayn edecektir.

Son sistem makine parkuruna sahip olan firmamız, aynı zamanda dev uzman bir kadroyla birlikte yol almaktadır.

Böylece kusursuz bir işçilik ve kaliteli ürün üretimi yapmakta olup, %100 müşteri memnuniyeti yakalamaktadır.

Sizlerde böylesine sorunsuz bir hizmet almak isterseniz, her daim hizmetinizde olduğumuzu bilerek, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.