Hürriyet Mah Taşocağı Cad No : 48 Çağlayan Kağıthane / İst
0212 224 80 56
0532 365 98 92

Bu Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak için iletişim Bilgilerinizi Bırakın

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Sunum sahnelerinin vazgeçilmezi ve olmazsa olmazı olan kürsüler pleksiden de üretilmektedir camın aksine kırılma ve camın oluşturacağı tehlikeli unsurlara karşı daha avantajlı olup daha saydam bir görünüme sahiptir.

Çeşitli logolu logosuz tasarımları türetilebilir bu sizin istediğiniz ve talebiniz doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Pleksi kürsü'yü ele aldığımızda her mamulün farklı hammadde ile üretildiğini görmekteyiz.

Kullanım alanı ve işlevsel özellikleri doğrultusunda üretilen her ürün, kuşkusuz kullanıcısına en iyi şekilde sunulmak adına en iyi özelliklerde harmanlanmaktadır.

Buradaki söz konusu olan pleksi malzemesinin, renkli ve renksiz alternatiflere sahip olmasıyla birlikte saydam, yarı saydam seçenekleri barındıran plastik cam bir malzeme olduğunu belirtebiliriz.

Yüksek ısıya maruz bırakılarak yumuşaması sağlandığında, istenen her kalıba sokularak soğuduğunda kalıbın şeklini alması sağlanabilmektedir.

Hafif bir yapı içerdiğinden ötürü kolay kesilir, delinir ve işlenerek şekil verilir.

Piyasada genelde 1,5 ile 2mm’lik levhalar kullanılmasına rağmen gerektiğinde 5mm kalınlığında levhalar üretildiği gibi aynı zamanda 40mm’ye kadar özel ebatlı levhalar Pleksi İmalatı bünyesinde yapılabilmektedir.

Pleksi Kürsü için istenen şekil verilebilir.

Dolayısıyla seri üretim kapasitesine sahip bir tesis için lazer teknolojisinden faydalanılması ve üretimin aksamadan seyrini devam ettirmesi önemlidir.

Bahsettiğimiz gibi renk seçenekleri barındıran pleksi malzemesini cam ile kıyasladığımızda camdan 6 kat daha dirençli olduğunu belirtmek isteriz.

Yani cama aynı şiddette 3-5 kez darbe vurduğunuzda kolayca kırılabilir ama pleksi levha bu şiddete 6 kat daha fazla direnebilir.

Ayrıca cam kırıldığında o an etraftaki kişiler için ciddi bir tehlike içerir ama pleksi kırıldığında keskin uçlara sahip olmadığından ötürü kesinlikle herhangi bir tehdit unsuru oluşturmaz.

Bu özelliği üretim alanında da son derece avantaj sağladığından ötürü her şekle sokulabilen Pleksi Kürsü için hızla kullanım alanının genişlediğini dile getirebiliriz.

Mesela seminer , toplantı vb alanlarda kullanım özelliği içermektedir.

Bu özelliğine birde ekonomik koşullarda üretilmesi eklendiğinde kuşkusuz kullanım alanı için biçilmiş kaftan demek mümkün olmaktadır.

Bu noktada sizler için en iyi kalitede pleksi üretim potansiyeline sahip olan firmamızla iletişim kurmanızın ve merak ettiklerinize yanıt almanızın menfaatinize sonuçlanacağını belirtmek isteriz.