Hürriyet Mah Taşocağı Cad No : 48 Çağlayan Kağıthane / İst
0212 224 80 56
0532 365 98 92

Bu Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak için iletişim Bilgilerinizi Bırakın

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Pleksi tepsiler kullanım alanı ve boyutları değişkenlik göstermektedir daha çok evlerde ve otellerde kullanılmaktadır sunuma estetiklik kazandırmak amacıyla üretilir sunumlarınıza bir dokunuşta bizden olsun istedik.

Sunum sahibi bir mağaza müşterilerine ürünlerini teşhir etme konusunda dekoratif özelliğe sahip pleksiye ihtiyaç duyar.

Bu pleksi sunumunu daha estetik şekilde sergilenmesi için zorunlu bir gereklilik olduğundan ötürü bu noktada Pleksiglas Tepsi en doğru tercihtir diyebiliriz.

Çünkü gerek görsel kalitesi gerekse dayanıklılığı sayesinde firma sahibinin her açıdan kazanç elde etmesine iyi bir yardımcıdır.

Pleksi, saydam ve yarı saydam bir malzeme olmasının yanı sıra renkli ve renksiz alternatifler de sunan plastik cam yapılı bir üründür.

Yüksek ısıda eritilen bu malzeme döküm tekniği ile kalıplara dökülür ve yumuşadıktan sonra soğumaya bırakılmasıyla istenen her şekil verilebilir.

Bu yapısal özelliği sayesinde Pleksi Tepsi alanında yerini alan pleksi, günümüzde en iyi markaların hizmetine sunulmuştur.

Farklı tasarımlarla sizlere sunulan ürünler mağazanızın çok daha kaliteli ve klas görünmesini sağlayacaktır.

Genel dekorasyonunuza uygun şekilde bir tasarım talep edebilir .

Pleksi malzemeleri model bakımından bir çok tasarım yelpazesine sahiptir.

Fakat sizler herkesten ayrıcalıklı bir dekorasyon hedefliyorsanız, bu noktada firmamızdan yardım alarak mağazanız için özel tasarımların oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardır pleksi imalatı alanında profesyonel konumda yer almakta ve bu bağlamda her sektörün ihtiyaçlarına en iyi çözüm olmaktadır.

Söz konusu Pleksiglas Tepsi taşımış olduğu modern çizgisi sayesinde sunumlarınıza çok daha şık bir görsele sahip olmasına hem de genel olarak mağazanın hoş bir dekorasyon içermesine katkı sağlamaktadır.

Dolayısıyla mağazanız için en iyisini hedefliyorsanız doğru noktadan doğru dekoratif unsurlara sahip olarak rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz.

Bizler bu hususta her daim sizlere en iyi hizmeti vermekte ve sektörünüzde her daim parıldamanıza yardım etmekteyiz.

Resmi web sayfamızı ziyaret ederek sizlere sunduğumuz vitrin malzemelerinin görsellerini inceleyebilir, karar verdiğiniz modeller hakkında firma yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Kalite standardı yüksek olan ürünlerimiz sayesinde tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilir ve direnci yüksek olan vitrin malzemelerini uzun vadede sorunsuz kullanabilirsiniz.