Hürriyet Mah Taşocağı Cad No : 48 Çağlayan Kağıthane / İst
0212 224 80 56
0532 365 98 92

Bu Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak için iletişim Bilgilerinizi Bırakın

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Günümüzde sektör ve ürün bazlı kullanılan standların işlevsel ile görsel özelliklerinde değişkenlik görülebilir.

Ancak son dönemlerde ergonomik yapısı nedeniyle Pleksi Teşhir Standları kullanım sayısı ve kullanım alanlarını hızla genişletmektedir.

Bunun nedeni ise pleksi, kolay kesilen, delinen ve işlenen plastik cam bir malzeme çeşididir.

Bununla birlikte renkli ve renksiz seçenekler sunmakta olup, hava koşullarına dayanıklılık göstermektedir.

Kısaca toparlayacak olursak; camdan daha dirençli olan bu ürün istenen şekle sokulur ve gerektiğinde ışıklandırma ile desteklenerek görsel anlamda bir şölen oluşturulur.

Dolayısıyla tanıtımlarda görsel faktörün ön planda tutulduğunu göze alırsak, pleksi standlarının en doğru tanıtım aracı olduğunu söyleyebiliriz.

Günümüzde kullanılan teşhir standları metal, alüminyum, tahta ve benzeri malzemelerle üretilmiş haliyle karşımıza çıkabilir.

Kullanacağınızın standın her bakımdan tarafınıza kazanç sağlamasını isterseniz, o halde Pleksiglas Teşhir Standları için doğru bir seçimdir diyebiliriz.

Çünkü istendiğinde desen dahi işlenmesine ön veren malzemeden üretilen ışıl ışıl standlar, sergilenen ürünlerin çok daha göz alıcı olmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Dolayısıyla modeline kendinizin karar vereceği bir stand temin etmek için en doğru adresinizin firmamız olacağını belirterek, teşhir edeceğiniz ürüne bağlı olarak sizlere stand önerilerinde bulacağımızı dile getirebiliriz.

Standart modelleri beğenmezseniz sergileyeceğiniz ürüne uygun sıfırdan çizim yapabilir ve sizlerin en iyi şekilde ürünlerinizi sergilemenizde yardımcı olabiliriz.

İç ve dış mekanlara uygunluk gösteren üretimlerimiz ile günün her saatinde ürünlerinizi dilediğiniz gibi tanıtabilir, şık bir tanıtım standı ile satışlarınızı artırabilirsiniz.

Bir standın, satıştaki etkeninin göze gelmeyecek kadar az olduğunu düşünebilirsiniz.

Ancak insanların bir markaya güvenebilmesi için öncelikle görsel kalitenin yeterli düzeyde olması gerektiğini bilmelisiniz.

Bunu sizlere sunabilecek potansiyele sahip olan firmamız, istediğiniz ölçülerde Teşhir Standı üreterek, her zaman destekçiniz olmaya hazır vaziyette sizleri beklemektedir.

Firmamızı internet sitemizi ziyaret ederek araştırabilir, müşteri geçmişimizi analiz ederek ne denli başarılı çalışmalar yaptığımıza şahit olabilirsiniz.

Bu doğrultuda dilerseniz bizlerle iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı dile getirebilir ve kısa sürede verdiğiniz siparişleri sorunsuz şekilde teslim alabilirsiniz.

Geniş makine parkuruna sahip olduğumuzdan ötürü istediğiniz adette sipariş verebilir ve termin tarihinde ürünlerinizi alabilirsiniz.